Twoja przeglądarka nie obsługuje animacji flashLITERY BRYŁOWE

Jest to podstawowa i jedna z najbardziej estetycznych form oznakowania budynków. Technika wykonania polega na wycięciu pojedynczych liter lub znaków ze styroduru (lekki i wytrzymały materiał) różnej grubości. Następnie wycięte elementy są łączone klejem i malowane na wybrany kolor. Dodatkowo przednia część liter może być pokryta plexi barwnym, co nadaje im efekt połysku lustrzanego.

 

 

 

 

LITERY PODŚWIETLANE

Jest to najbardziej prestiżowa metoda oznakowania budynków. Litery są wykonywane z taśmy aluminiowej malowanej na dowolny kolor. Front liter wykonywany jest z kolorowej, przepuszczającej światło plexi. Dzięki zastosowaniu diod led do podświetlenia liter, reklama jest podświetlana równomiernie a całość pobiera niej prądu w porównaniu do tradycyjnego podświetlenia. Standardowo montujemy również czujnik zmierzchowy - oświetlenie będzie uruchamiane automatycznie wraz z zapadnięciem zmroku. Oznacza to duże oszczędności dla Twojej kieszeni przy płaceniu rachunków za elektryczność.

 

TABLICE INFORMACYJNE

Wykonujemy i montujemy tablice informacyjne naścienne, jak też wolnostojące. U nas STANDARDEM są wydruki pokryte specjalnymi laminatami UV, co chroni je dodatkowo przed blaknięciem i uwydatnia nasycenie kolorów.